The Big Journey

Macera oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99 TL
  • Boyut 560.9 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Armor Games Inc
The Big Journey ile birbirinden eğlenceli müzikler eşliğinde oyun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Macera dolu bir dünyada yolculuğa çıkacağınız The Big Journey, eğitim kontrollü bir oyundur. Kaybolan arkadaşlarınızı bulmak için maceraya başlayacağınız bu oyunda en iyi arkadaşlarınız size eşlik edecektir. Bu sayede zorlukların üstesinden gelerek seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Canlı ve gerçekçi görünümlü tarlalardan veya gizemli mayınlardan geçebileceğiniz bu oyunda, zorlu yolların aksine jöle yastıklar gibi eğlenceli pek çok yol da bulunuyor.

Yeni arkadaşlar keşfedebilmek için bu yollardan geçebilir, dilerseniz de keşif esnasında topladığınız ödüller ile yeni kedilerin kilitlerini de açabilirsiniz. Lezzetli pek çok yemeği takip ederek arkadaşlarınıza ulaşabileceğiniz bu oyunda eğlenceli müzikler de size eşlik eder.

Renkli görselleri ile kullanıcılarına sunulan The Big Journey, en popüler ve en eğlenceli oyunlardandır. Kullanımı oldukça kolay olan bu oyunda seviyeleri kaydırmak veya atlamak için cihazını eğebilir ya da basit üç düğmeli kontrol panelini kullanabilirsiniz.

Her bölüme lezzetli yemekleri takip edeceğiniz The Big Journey oyununu sizde cihazınıza yükleyerek yeni arkadaşlar edinebilir, farklı kişilerle tanışabilirsiniz!

The Big Journey indir
DİĞER SÜRÜMLER